O mnie

 
Jestem Sylwia i witam Cię w czasie i przestrzeni, na ścieżce, gdzie wszystko jest możliwe! Nareszcie! Idziemy!

 

Stworzyłam Path byś i Ty mogła znaleźć swój indywidualny kanał łączności ze wszechświatem / wyższą jaźnią / tym wszystkim, co wie, nieważne w co wierzysz / łączność z Bogiem w sobie, bo możesz!

Numerologiczna 11, jako stara dusza, życiową mądrość i doświadczenia uzyskuje z poprzednich wcieleń. Jej celem jest odnalezienie prawdy – nie tylko rozumianej dosłownie, ale również w sensie metafizycznym. Jedenastka w numerologii, jak pozostałe 3 liczby mistrzowskie, powiązana jest z przewodzeniem innym ludziom, pomocą im i pracą nad zmianą na lepsze.

Numerologiczna 11 9.06.1994 = 38 = 11

Życiowym zadaniem osoby o fioletowej aurze, kolorze uzdrowienia i oczyszczenia, jest, dawać natchnienie ludzkości oraz wprowadzić ją w nową erę dobrobytu i jedności. Posiada ona świadomość duchową, wiedzę, intuicję, siłę i zasoby, aby dokonywać zmian w życiu swoim i innych ludzi. Osoba z taką aurą ma głębokie poczucie służby dla ludzkości. Jest wizjonerem, a życie spostrzega poprzez swoje "trzecie oko", które stanowi jej wizję.

Fioletowa Aura Badana stacjonarnie aura.net

Manifestorzy stanowią 9% populacji. Techniczne Manifestor charakteryzuje się tym, że ma niezdefiniowane centrum sakralne (miejsce rodzenia się płodnej energii, ma je większość ludzi na świecie) oraz posiada połączenie między gardłem, a jednym lub więcej motorów energetycznych: sercem, splotem słonecznym, podstawą. Ten typ aury ma naturalną ciekawość i jest typem, który odpowiada za inicjowanie działania. Często czuje się odmienny i zastanawia się, dlaczego. Manifestor nie podąża ślepo za tłumem, przełamuje schematy, próbując inaczej.

Manifestor Human Design
Shopping Cart